Sponzori a 2%

Ďakujeme všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporili činnosť klubu!

Súčasný stav

Nakoľko podpora športu zo strany štátu je mizivá a výlučne sa sústreďuje na masové športy, tak činnosť klubu je závislá od príspevkov členov klubu, súkromných darcov a v posledných rokoch pribudli ešte 2% z daní. Klub aktuálne nemá žiadneho generálneho sponzora.

Čo môžeme ponúknuť za Vašu podporu?

  • DOBRÝ POCIT, že prispievate na dobrú vec. Je to predovšetkým podpora neobyčajného športu, akým športová kynológia bezpochyby je a súčasne podporujete športovú aktivitu mládeže. Bonusom je, že našou podporou pomáhate konštruktívne riešiť situáciu v chove psov v Bratislave. Kompetentní pred ňou zväčša len zatvárajú oči alebo príjmajú populistické „riešenia“, ktoré nič neriešia. Každý pes žijúci v spoločnosti človeka by mal prejsť aspoň základnou výchovou/výcvikom, ale aj to malé percento majiteľov psov, čo si to uvedomuje a sú ochotní venovať tomu čas a financie naráža na základný problém – nedostatok výcvikových priestorov. V Bratislave, kde by ich malo byť najviac, sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky a to takmer nad každým visí otáznik, dokedy si udržia výcvikový priestor pred inými záujmami.
  • PROPAGÁCIA/REKLAMA – obzvlášť vhodné pre firmy vyrábajúce/predávajúce kynologické potreby.
  • VYSTÚPENIA NA VAŠICH AKCIÁCH – Predovšetkým ukážky poslušnosti, pripadne obrán a špeciálnych cvikov (firemné akcie, MDD a pod.).
  • WEBOVÉ STRÁNKY – Logo sponzora môže byť umiestnené na webovej stránke nášho klubu v sekcii SPONZORI, prípadne po dohode aj na úvodnej stránke. K logu môže byť pripojená krátka charakterizácia produktov/služieb sponzora a odkaz na jeho webové stránky.
  • REKLAMNÉ PÚTAČE – Možnosť umiestniť pútač v areáli výcvikového priestoru.
  • PRETEKY – Naši členovia sa zúčastňujú vrcholových aj lokálnych pretekov doma aj v zahraničí. Možnosť umiestnenia loga sponzora na časti výstroja pretekárov.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli venovať nám 2% zo svojich daní. Pokiaľ ste tak zatiaľ neurobili a máte záujem nás podporiť, tlačivá si môžete stiahnuť TU. ĎAKUJEME.